Cariere

Anunt angajare: SPECIALIST RELATII CLIENTI

Agentia imobiliara Kronhouse cauta coleg/a!

Program de lucru: Full-time, 8 ore/zi, 5 zile/saptamana

Program intercalat, in functie de zile pe doua schimburi:

*interval orar: 9:00 - 17:00

*interval orar: 11:00 - 19:00

Urmatorul nostru coleg se doreste a fi o persoana sociabila, comunicativa, organizata si careia sa ii placa sa lucreze la birou, vorbind cu oameni noi in fiecare zi.

Activitatea ta va fi predominant pe zona de call center (apeluri catre si cu potentialii clienti ai agentiei), asa ca experienta in domeniul call center ar putea fi un avantaj, insa nu este o conditie obligatorie.

Printre responsabilitati se numara:

·       Preluarea apelurilor cumparatorilor care suna pentru proprietatile din portofoliul companiei;

·       Introducerea detaliilor cererilor cumparatorilor in CRM-ul intern;

·       Identificarea si transmiterea ofertelor corespunzatoare criteriilor de cautare ale cumparatorilor;

·       Redirectionarea clientilor catre agentul imobiliar responsabil pentru proprietatea din portofoliu pentru care au sunat;

·       Contactarea vanzatorilor si introducerea proprietatilor in CRM-ul intern al agentiei;

·       Follow up;

Cerinte:

·       Abilitati excelente de comunicare si ascultare

·       Dorinta de a invata si de a se dezvolta intr-un mediu dinamic

·       Capacitatea de a lucra eficient in echipa

·       Abilitati organizatorice si atentie la detalii

·       Flexibilitate in ceea ce priveste programul de lucru

Beneficii:

·       Program de inductie complet;

·       Posibilitate de dezvoltare in cadrul companiei;

·       Mediu de lucru prietenos si dinamic;

·       Salariu competitiv;

Te intereseaza?

Trimite-ne CV-ul tau insotit de o fotografie recenta la adresa de email: office@kronhouse.ro

Suntem nerabdatori sa te cunoastem!

Nume
Telefon
Mesaj